Важливо Волинь Новини

На Гнідавському цукровому заводі офіційно стартував сезон. Фоторепортаж

Сьогодні на Гнідавському цукровому заводі стартував сезон 2021 року і перші вантажівки з цукровими буряками вишикувались на пункті прийому. Цього планується переробити близько 350-400 тисяч тонн цукрового буряка.

Про це йдеться на сайті підприємства

Голова правління Гнідавського цукрового заводу Василь Муха зазначив, що для них вже стало доброю традицією зустрічати перший буряк уросчисто – з привітаннями та подарунками

«Сезон заготівлі і переробки 2021 року буде непростим, адже значно зросла ціна на газ для підприємств. Та попри всі труднощі Гнідавський цукровий завод запустився вчасно і переробить весь цукровий буряк, як великих сільгоспідприємств-партнерів, так і від одноосібних селянських господарств», – розповів Василь Муха.

Далі десятки вантажівок із «солодким коренем» поїхали на розвантаження і кожен працівник заводу взявся до роботи, адже у кожного тут свої обовязки.

До слова, Гнідавський цукровий завод – одне з найпотужніших підприємств області, яка створило соттні робосих місць, аби влиняни не шукали кращої долі поневіряючись закордоном.

 

Leave a Comment