Волинь Новини

ВНУ і військомат уклали договір про співпрацю

У приміщенні факультету історії, політології та національної безпеки відбулася зустріч ректора ВНУ імені Лесі Українки, професора Анатолія Цьося та військового комісара Волинського обласного військового комісаріату, полковника Романа Кулика.

Сторони обговорили важливі напрями спільної роботи, адже питання державної безпеки актуальне завжди, а для прикордонної Волині й поготів. Результатом обговорення став підписаний договір про співпрацю.

внувійськкомат

«Я щиро радію нашому співробітництву, адже це фантастична можливість для наших студентів. Такий формат – це позитив для обох сторін», – зазначив Анатолій Цьось.

військкоматвійськкомат

Військовий комісар розповів, що наша область – на четвертому місці в Західній Україні з підготовки резервістів. Об’єднавши зусилля, наступного року можна сподіватися на кращий результат: «Наша співпраця може стати прикладом для всіх, бо це вперше. Тут можемо говорити і про стрілецькі дні, і про тренування пунктів управління. Надзвичайно важливо, щоб молоді люди навчилися не лише правильно поводитися зі зброєю, а й надавати першу медичну допомогу».

Leave a Comment