Волинь Новини

На Волині- скандал: мешканець запхав у комунальний трактор гілля. ФОТО

У Володимирі-Волинському на вулиці Володимира Великого 15 вересня стався конфлікт за участі місцевого мешканця та працівника КП «Полігон».

Мешканець одного з будинків пробував силою вирішити конфлікт і силоміць запхав у кабіну трактора старе гілля з дерев, – повідомляють на facebook-сторінці комунального підприємства, пише ВолиньUA.

Як зазначають, для з’ясування ситуації представники комунального підприємства викликали на місце події поліцію.

Як розповів Район.Володимир-Волинський директор підприємства Володимир Собіпан, комунальники забрали біля будинку чоловіка сміття, але залишили гілки. Це обурило володимирчанина і він спробував таким чином розв’язати проблему, напхавши гілля в кабіну трактора і спробувавши силою довести свою правоту працівнику комунального підприємства.

Також у КП «Полігон» повідомили, що до складу тарифу на вивезення твердих побутових відходів не входить плата за вивезення листя, зелених відходів з городів та гілля. Таким чином, комунальне підприємство не має підстав для здійснення навантаження та вивезення гілля, листя та зелених відходів з території сміттєвих майданчиків та з вулиць міста.

Після втручання поліції обидві сторони конфлікту порозумілися, а житель міста впорядкував кабіну трактора.

 

 

 

 

 

Leave a Comment