Новини

Побачила серед начинки палець: жінка знайшла в гамбургері частину тіла

У болівійському місті Санта-Крус-де-ла-Сьєрра жінка знайшла людський палець в гамбургері, який замовила в одному із місцевих кафе. Про це повідомля ІА ТСН

Заклад харчування, де жінка замовила сендвіч, закрили.

Жінка в одному з кафе замовила “Чудовий гамбургер”. Вона відкусила шматок сендвіча і побачила серед начинки людський палець.

Слідство встановило, що за два дні до цього один з робітників, який готував м’ясний фаршу для 20 ресторанів мережі, втратив два пальці в результаті нещасного випадку. Співробітника шпиталізували. Своєю чергою, керівництво закладу заявило: чоловік готував від 45 до 80 кілограмів м’яса для гамбургерів. Партію фаршу, який виготовили того дня, вилучили. Утім, через інцидент вирішили провести внутрішнє розслідування.

Ресторан, в якому жінка знайшла палець, закрили. Віце-міністр із захисту прав споживачів Хорхе Сільва заявив, що перевірки проведуть в усіх 20 закладах мережі, куди могло надійти м’ясо.

Як повідомлялося, мешканець канадського Едмонтона Коді Бондарчак заявив, що коли працював в McDonald’s, завжди клав клієнтам додатковий 11-й наггетс. Чоловікові дякують за його вчинок і пишуть, що він герой. Він навіть змінив свій статус на “Робін Гуд нагетсів”.

Leave a Comment