Волинь Новини

Волинян будуть штрафувати за недогляд за власним подвір’ям: що потрібно знати

Як стало відомо, рішенням виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради інспекторам Комунального підприємства «Полігон» надали повноваження зі складання протоколів у справах про адміністративні правопорушення.

На сторінці комунального підприємства «Полігон» у фейсбук розмітили роз’яснення про штрафи щодо недотримання правил благоустрою.

Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 гривень) і на посадових осіб та підприємців – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 гривень).

Відповідно до ст. 255 Кодексу, протоколи про порушення мають право складати уповноважені особи виконавчого комітету. Такими особами тепер, згідно рішення виконкому Володимир-Волинської міської ради, є інспектори КП «Полігон».

Наразі на комунальному підприємстві працюють три інспектори.

Порушеннями правил благоустрою вважаються: неналежний санітарний стан територій, влаштування звалищ з відходів з присадибних ділянок, з побутового та будівельного сміття на прилеглій та прибудинковій території (особливо в районі приватного сектору).

Leave a Comment