Волинь Новини

У дворі луцької багатоповерхівки тепловики лишили ями і труби. Чому зупинили роботи

У дворі луцької багатоповерхівки на вулиці Грабовського тепловики розкопали ями для тепломережі. Наразі ремонтні роботи припинили, а ями і труби лишилися у дворі, поруч із дитячим майданчиком.

Як розповів Суспільному лучанин Андрій Сидорук, траншеї у дворі з’явилися майже місяць тому.

Поруч з місцем, де тепловики збиралися прокладати тепломережу – дитячий та баскетбольний майданчики.

У дворі луцької багатоповерхівки тепловики лишили ями і труби. Чому зупинили роботиСуспільне Волинь

“Лякає, що в цих ямах постійно діти лазять і граються. Воно було загороджене, але бачу, що загорожа не діє, діти там сидять і граються”, – розповідає Андрій Сидорук.

Мешканка будинку № 7 на Грабовського, Євгенія, розповіла, що з середини серпня не пускає правнуків на дитмайданчик. З її слів, місяць тому ремонтники тут все розкопали і з того часу нічого не зробили. “Пізно буде, як якась дитина впаде і травмується. Падали дітки вже туди, але не травмувалися. Але то всякий випадок може бути”, – каже пенсіонерка.

У дворі луцької багатоповерхівки тепловики лишили ями і труби. Чому зупинили роботиСуспільне Волинь

За коментарем Суспільне звернулося до речника комунального підприємства “Луцьктепло” Антона Безносикова. З його слів, під спортивним майданчиком прокладена тепломережа. Аби не пошкодити спеціальне покриття у разі можливого пориву, вирішили прокласти нові труби навколо майданчика.

Речник додає: нині робітники працюють на вулиці Станіславській, де трапився порив. “Ми обмежені в людських ресурсах, у нас всього три бригади по ремонту. Довелося одну з них перекидати на Станіславського”, – каже Антон Безносиков.

Станом на 16:30 9 вересня працівники “Луцьктепла” завершили ремонтні роботи на вулиці Станіславського. Зі слів Антона Безносикова, 10 вересня бригада повернеться до робіт на вулиці Грабовського. Завершити вкладання труб для тепломережі планують завершити роботу за два тижні.

Leave a Comment