Волинь Новини

17-річна волинянка народила дитину у туалеті

7-річна волинянка народила дитину у туалеті з вигрібною ямою.

Про це повідомляє Волинь.

Батьки дівчини про її вагітність не знали, хоча почали підозрювати щось, коли дівчина почала набирати вагу.

Олена поскаржилася матері на біль в животі і вийшла на вулицю. Хлопчик з’явився на світ у туалеті. Дівчина впіймала немовля, аби воно не впало у вигрібну яму

Коли прибули лікарі, то виявили у хлопчика поверхневе дихання, шкірні покриви голови та обличчя синюшного кольору, тому що дитина народилася передчасно.

Після госпіталізації матері з дитиною у пологове відділення, хлопчика вагою 2 кг терміново з переохолодженням і ураженням нервової системи перевезли до Рівненської обласної дитячої лікарні. Його підключили до штучної вентиляції легень.

Бабуся новонародженого хлопчика розповідає, що донька зустрічалася із чоловіком, який на 9 років старший за неї. Той обіцяв одружитися, а тепер навіть телефон вимкнув.

Зараз справу розглядають правоохоронці, які мають з’ясувати, чи було зґвалтування, а от батькам неповнолітньої загрожує 1 100 гривень штрафу за недогляд.

Батько дівчини казав їй, що якщо дізнається, що та вагітна, то вб’є її: або заріже, або повісить. Через це новоспечена мати і мовчала про свою вагітність.

За кілька днів лікування дало результати — мозок хлопчика живий, легені стабілізувалися, добре почувається і молода мама. Вона від дитини не відмовляється.

Leave a Comment