Волинь Новини

В Австрії в ДТП загинули два маленьких брати-українці: подробиці трагедії. ФОТО

В Австрії на одній із трас у напрямку міста Медліенг 31 серпня в аварію потрапила сім’я українців з дітьми. Унаслідок чого двоє братиків 2 і 6 років загинули, батьки з травмами потрапили до лікарні.

Сім’я поверталася з рідної Львівщини до Італії, де вони живуть останнім часом. Старший син повинен був наступного дня йти в школу, пише Волинь-нова.

Детальніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Старший син збирався в перший клас

34-річна Романа та 42-річний Богдан Горен із села Прилбичі Яворівського району Львівської області 31 серпня поверталися до Італії своїм автомобілем. Наступного дня їхній старший 6-річний син мав піти в перший клас.

Сім’я вже кілька років живе в Італії. Богдан легально працює на заводі, а Романа виховує дітей. До від’їзду в Європу вона працювала в місцевій лікарні в реанімаційному відділенні.

Старший син загинув майже відразу, а молодшого відвезли в австрійську лікарню, але врятувати не змогли.

Минулого року в Романи помер батько, але через пандемію сім’я не змогла приїхати в Україну, щоб попрощатися. Вирвалися тільки цього літа у відпустку, побували в рідних краях, зустрілися з родичами.

Автомобіль зламався просто на трасі

А на зворотному шляху трапилася трагедія. «Сама Романа не пам’ятає, як сталася аварія. Вона знепритомніла, тільки пам’ятає, як одного сина витягали з автомобіля і все. Вона прийшла до тями вже в лікарні 1 вересня, і дізналася про те, що діти загинули», – розповіла OZREVATEL одна з родичок сім’ї.

Автомобіль Богдана дорогою зламався, тому вони зупинилися в третій смузі. Наступна за ними автівка не встигла загальмувати й врізалася. Діти на цей момент були в салоні на задньому сидінні.

Старший син загинув майже відразу, а молодшого відвезли в австрійську лікарню, але врятувати не змогли.

За словами родички, допомогти родині зголосились українці, які живуть в Австрії, вони купили подружжю квиток на літак в Україну. Інша сім’я зголосилася довезти їх додому. Австрійське похоронне бюро обіцяє доправити тіла дітей у суботу, 4 вересня, на Львівщину.

«На зв’язок ще вийшла польська фірма. А ось із України ніхто допомогу так і не запропонував», – каже родичка.

Рідні та знайомі оголосили збір грошей для сім’ї для допомоги в доправленні й похоронах дітей. Хто хоче допомогти зробити це можна, перерахувавши гроші на рахунок: Horen Bohdan IBAN IT57M0760105138236378736388. Це італійська картка Богдана. А також є українська картка Ощадбанку, вона оформлена на родичку сім’ї: 5167803245136713.

 

Leave a Comment