Волинь Новини

Коли відкриють дорогу на проспекті Волі. ВІДЕО

Одночасно на декількох вулицях і перехрестях Луцька триває капремонт доріг. Поки погода сприяє, комунальники працюють на повну потужність.

Коли та на яких вулицях водії зможуть оцінити новеньке покриття – дивіться у сюжеті 12 каналу.

Уже декілька місяців триває капремонт головного проспекту Луцька. Тут вже повністю завершити прокладати каналізаційні мережі. Цього тижня дорожні робітники мають завдання заасфальтувати відрізок дороги від Шопена до Київського майдану.

“Плануємо в середині вересня, можливо, в другій половині, якщо будуть несприятливі погодні умови, повністю відкрити рух по проспекту Волі по проїжджій частині. Сьогодні вже викладають з натурального каміння посадкові майданчики для транспорту. Тому таким чином працюємо, щоб якомога швидше відкрити рух транспорту”, – каже луцький міський голова Ігор Поліщук.

Лучани кажуть, хоч реконструкція проспекту Волі створила незручності як для пішоходів, так і для водіїв, ці роботи місту були вкрай необхідні.

На краще змінюється і дорога на вулиці Дубнівській, яка була однією з найгірших в місті. Тут вкладають нижній шар асфальту на відрізку від межі міста в сторону Підгайців і аж до перехрестя з вулицею Карпенка-Карого. Завершити капітальний ремонт цього перехрестя мають вже до кінця цього тижня. До слова, на це з міського бюджету виділили 1 мільйон 400 тисяч гривень.

Leave a Comment