Новини

Убиває навіть гадюк: на Західній Україні живе унікальний кіт-змієлов. ФОТО.

Як стало відомо, цього диво-кота звати Маркіз. Він живе у селі Чорна Тиса, що на Рахівщині (це на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей).

Якось проливні зливи у цьому гірському селі спровокували зсув, який пошкодив хату. У стінах утворилися чималі тріщини, через які до оселі почали лізти всілякі гади, в тому числі й отруйні карпатські гадюки, укус яких може призвести до смерті .

До слова, одна з гадюк, що пробралася в хату, вкусила 82-річну бабусю. Родичі швидко відвезли її у лікарню, де була рятівна сироватка, тож жінці дуже пощастило, передає depo.ua.

Саме після цього кіт Маркіз, який живе у цій родині, наловчився полювати на гадюк! Це при тому, що через невелику масу тіла укус гадюки для кота виявився б смертельним.

Тварина це розуміє, тому полює дуже обережно. Господарка розповідає, що коли змія заповзає у двір, той нишком до неї підкрадається, зненацька нападає, відразу хапаючи за голову, і відгризає гаду головешку.

За день Маркіз може вполювати 2-3 змії. Однак він їх не їсть – лише вбиває.

Господарка розповідає, що зазвичай це виглядає так: «Заносить у хату свіжу змію – голова відгризена, а хвіст ще звивається. Я кричу з переляку й намагаюся його вигнати, а він дивиться й ніби запитує з подивом: «Ти що, хазяйко? Диви, яку я здобич вполював!» 

 

Leave a Comment