Волинь Новини

Вселенський патріарх вимолив зцілення для хворої дівчини з Волині

Під час триденного візиту у Київ Вселенського Патріарха Варфоломія, дівчина з Волині приїхала до столиці, щоб подарувати йому букет квітів і подякувати за молитву і зцілення. 

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуку священник з Володимира-Волинського Віктор Мартиненко, – Вісник+К. 

За його словами, коли Вселенський Патріарх Варфоломей йшов на службу у свій патріарший собор на Фанарі, до нього підійшов священик, екзарх в Україні і попросив про молитву і благословення для дівчинки з Волині.

Він розповів, що та дівчинка перебуває у важкому стані на межі життя і смерті. А її батько, під дверима реанімації захлинаючись сльозами, дзвонить і настирливо просить: підійди, підійди, попроси, хай Патріарх помолиться і благословить її.

“Патріарх уважно вислухав. “Як, як її звати, Марта?” – знову перепитав ім’я. Благословив. І пішов молитися. У час тієї служби, тієї молитви, у хвилини того благословення, відбулося те, що сама Марта і її батьки ніколи не забудуть. Бог її лишив батькам. Вона одужала.”, – пише священник.

Минуло три роки. Та дівчинка з реанімації, про яку молився Патріарх Варфоломій, приїхала у Київ, щоб подякувати йому особисто. І байдуже, що зламала того літа ногу, – й на милицях здолала сходи Андріївської церкви. Хвилюючись, вона подарувала Патріарху букет білих квітів.

“Ви і вдячність Вам будуть завжди у моєму серці” – хвилюючись, сказала дівчинка сивочолому Патріарху. Який обійняв, поцілував і благословив її на життя…

 

Leave a Comment