Важливо Новини

Куля снайпера вбила офіцера крізь бійницю в окопі: він був сиротою і мріяв змінити країну

За кілька кілометрів від місця загибелі Юрка під українські пісні танцюють веселі діти з прапорцями у руках.

Напередодні свят, на передовій снайпер застрелив молодого офіцера.Його звали Юрко Михайлов і він мріяв завершити війну.

Про це йдеться в ТСН

Дорога на околиці Мар’їнки до бойових позицій, якою зазвичай можна дістатись військових, зараз зачинена. Військові кажуть, занадто небезпечно, просто вдень працює, тобто вбиває, ворожий снайпер.

Попри глибокі окопи і високу зелену траву на позиції військових напередодні вбили офіцера. На позиції ще калюжа крові, шанці побиті кулями. Бійниця, в яку примудрився поцілити ворожий стрілець, завішана маскувальною сіткою, але бійці сидять якомога нижче. Сьогодні снайпер знову стріляв.

«Використовують тепловізори, які працюють і вдень, і вночі не заважає їм ні світло, нічого», – кажуть військові.

Бійці пригадують, що загиблий мріяв змінити країну і закінчити цю війну. «З дитинства хотів, та як він був сиротою, то він мріяв військовим стати і казав своїм друзям, які з ним вчилися, що він стане офіцером, змінить цю країну і хоче закінчити цю війну», – розповідає побратим.

Олег з Юрком з одного випуску –  місяць тому святкували випускний у військовій академії – 21-річний Юра того дня був сповненим надій. «Він був щасливий і дуже хотів піти служити», – пригадують побратими.

Аби розповісти про Юрка ще один молодий офіцер, Олег відходить від позиції у безпечне місце. «Юрко був надзвичайно доброю, відкритою та чесною людиною, всі, хто хоча б трохи його знали, в один голос би сказали, що це людина, яка дарує нам усмішку», – розповідає військовий.

«Він любив рибалку, дуже любив, у відпустці на рибалку ходив дуже часто, спортом займався, у футбола грав, любив подорожувати, не міг на місці просидіти. Він любив по горах їздити. Навіть тут він не міг сидіти на одному місці і завжди ходив позиціями, завжди до хлопців своїх», – розповідають друзі.

На Юрковій позиції залишилися два прапори – синьо-жовтий та бойовий червоно-чорний. Місто Мар’їнка сьогодні теж все в стягах. За кілька кілометрів від місця загибелі Юрка під українські пісні танцюють веселі діти з прапорцями у руках.

Leave a Comment