Волинь Новини

Подяка за зцілення: дівчинка з Волині приїхала на аудієнцію до Вселенського Патріарха на милицях. ФОТО

Дівчинка з реанімації, про яку три роки тому молився Патріарх Варфоломій, приїхала у Київ, щоб подякувати йому особисто. І байдуже, що зламала того літа ногу, – вона й на милицях здолала сходи Андріївської церкви.

Неймовірну історію розповів на своїй сторінці в мережі Фейсбук священник із Нововолинська Віктор Мартиненко, пише ВолиньUA.

“Одного разу, коли Вселенський Патріарх Варфоломей йшов на службу у свій патріарший собор на Фанарі, до нього підійшов священик, екзарх в Україні і попросив про молитву і благословення для дівчинки з Волині.

Він розповів, що та дівчинка перебуває у важкому стані на межі життя і смерті. А її батько, під дверима реанімації захлинаючись сльозами, дзвонить і настирливо просить: підійди, підійди, попроси, хай Патріарх помолиться і благословить її!

Патріарх уважно вислухав. “Як, як її звати, Марта?” – знову перепитав ім’я. Благословив. І пішов молитися.

У час тієї служби, тієї молитви, у хвилини того благословення, відбулося те, що сама Марта і її батьки ніколи не забудуть. Бог її лишив батькам. Вона одужала”, – йдеться в дописі.

“Минуло три роки. Та дівчинка з реанімації, про яку молився Патріарх Варфоломій, приїхала у Київ, щоб подякувати йому особисто. І байдуже, що зламала того літа ногу, – й на милицях здолала сходи Андріївської церкви”, – продовжує розповідь Віктор Мартиненко.

 

“Хвилюючись, вона подарувала Патріарху букет білих квітів. “Ви і вдячність Вам будуть завжди у моєму серці” – хвилюючись, сказала дівчинка сивочолому Патріарху. Який обійняв, поцілував і благословив її…

На життя…”, – резюмує волинський священик.

 

 

Leave a Comment