Волинь Новини

Волинянка отримала вирок за підробку довідок про тестування на COVID-19

24-річній жительці Камінь-Каширського району суд виніс вирок за підробку більш як 40 довідок про проходження тесту на коронавірус, – розповіла Суспільному речниця прокуратури області Наталія Мурахевич.

Жінці присудили три роки умовного позбавлення волі, з випробувальним терміном в один рік. Спільника, який допомагав волинянці у підробці документів, досі шукають.

З ухвали суду відомо, що волинянка – безробітна, виховує маленьку дитину. Разом зі спільником друкувала на принтері довідки з реквізитами однієї із приватних лабораторій, ставила підроблений штамп і підпис вигаданого лікаря. Підроблені довідки жінка фотографувала і надсилала замовникам через месенджер.

Слідчі встановили, що підробкою документів волинянка займалася два місяці. З лютого по березень жінка виготовила 43 довідки із негативними результатами ПЛР-тестування на COVID-19 і отримала за них гроші від замовників.

Зі слів речниці прокуратури, нині суди на Волині розглядають одразу кілька справ про підробку довідок. “Багато зараз подібних злочинів, тому що є на них попит, пов’язаний і з пандемією. Днями прокуратура у суд відправила провадження про підробку сертифікату про вакцинацію”, – каже Наталія Мурахевич.

Leave a Comment