Волинь Новини

Волинь: на роботу на місцевий хлібзавод шукають пекаря, водія, слюсаря та інженера

Як стало відомо, на Володимир-Волинський хлібозавод на роботу запрошують пекаря-майстра, інженера з охорони праці, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів та водія автотранспортних засобів.
Про це стало відомо під час візиту провідного фахівця з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Ірина Панасюк на ТзОВ «Володимир-Волинський хлібозавод», з яким налагоджена тісна співпраця впродовж 20 років.
До слова, зустріч відбулась за участі начальниці відділу кадрів Наталії Романюк.
Під час зустрічі обговорили участь представників підприємства в обласному Дні кар’єри. Обговорено формат, у якому роботодавець буде презентувати свою потребу у кваліфікованих працівниках. Зокрема: пекаря-майстра, інженера з охорони праці, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів та водія автотранспортних засобів.
Також, під час спілкування, Наталія Романюк більш конкретно проговорила про вимоги, які ставляться до претендентів на посаду водія автотранспортних засобів (наявність власного авто необов’язкова).

Leave a Comment