Волинь Новини

У Ковелі біля міської ради встановили шлагбаум. Фото

Справжній ажіотаж спричинила поява шлагбаума на в’їзді у внутрішній двір адміністративної будівлі, де розташовані Ковельська міська рада, районна рада та районна державна адміністрація, а також Центр надання адміністративних послуг.

Про це пише Ковель медіа.

Двічі обмежувач в’їзду на територію намагалися вивести з ладу. Вже й один штраф був. Міська влада зайняла чітку позицію: хаотичний заїзд створює проблеми і працівникам, і людям, які приходять сюди за різними послугами, і водіям, особливо екстреним та аварійним службам.

Ми встановили шлагбаум при в’їзді в міську раду і приміщення ЦНАПу, тому що кілька разів зіткнулися з проблемою блокування в’їзду/виїзду з даної стоянки через надмірну кількість транспортних засобів. Можливі такі варіанти, що спецтехніка, тобто пожежна чи «швидка», не зможе в разі екстреної ситуації вчасно доїхати за викликом. Це спричинило певний ажіотаж, скажімо, серед мешканців будинків сусідніх.

Я хотів би сказати, що для людей, які їдуть в особистих справах в ці адміністративні будинки, передбачена велика стоянка біля Телевізійного центру «Ковель», де буде нанесено розмітку, там будуть передбачені місця для людей з обмеженими фізичними можливостями. Також можна залишити свій автомобіль на вулиці 1-го Грудня. А доступ на дану стоянку, за шлагбаумом, будуть мати лише працівники міської ради, ЦНАПу, депутати і працівники районної ради та райдержадміністрації, які також працюють в даній адмінбудівлі.

Тому я хотів би закликати ковельчан з розумінням поставитися до такого рішення, тому що ми повинні дбати не лише про комфорт власний, але й про безпеку один одного – каже Ігор Чайка.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment