Волинь Новини

На Волині на міжміські автобуси хочуть запровадити електронний квиток

У Волинській обласній державній адміністрації працюють над цифровою трансформацією транспортних послуг. Для цього спільно із міністерствами розробляють спеціальну програму.

Про це розповів заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Мовенко, – повідомляє “Під Прицілом” із посиланням на «Сила правди».

«Ми працюємо над питанням цифрової трансформації транспортних послуг з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством інфраструктури. Розробляється програма в цьому напрямку, – розповідає Сергій Мовенко. – Ця програма напрацьовується не тільки у нашій області, а й на загальнодержавному рівні. Як тільки вона буде розроблена ми будемо бачити кількість необхідних коштів, будемо бачити інвестиційні кошти, скільки держава зможе залучити, скільки обласний та місцеві бюджети. До нас вже приїжджали інвестори й інші компанії, пропонували своє програмне забезпечення, проводили презентації. З цим ознайомилися і керівники адміністрацій, і керівники територіальних громад, тому зараз вивчаємо це питання», – зазначив Мовенко.

За словами посадовця, для таких послуг розглядають варіанти запровадження електронного квитка та мобільного додатку. Також будуть і певні вимоги до перевізників – щоб транспорт був обладнаний системами GPS-трекінгу і контролю. Втім, кінцеві терміни завершення цієї програми, поки що невідомі.

Leave a Comment