Волинь Новини

Лікарі Волині агітували жителів громад та колективи до вакцинації

Як стало відомо, лікарі-епідеміологи обласного центру та структурних підрозділів ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб» продовжують моніторити хід вакцинальної кампанії у Волинській області та  здійснювати комунікаційні заходи щодо важливості  вакцинації від COVID-19 мешканців області.

Аби налагодити комунікаційну та просвітницьку роботу щодо вакцинації, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення громад, забезпечення щоденної роботи пунктів щеплень та виконання ними планових показників вакцинації постійно проводяться зустрічі з органами місцевого самоврядування, закладами охорони здоров’я, керівниками та персоналом установ та організацій області, повідомляють на сайті установи.

Зокрема, 9 серпня такі наради відбулися у заступника голови  Нововолинської міської ради за участю керівників медичних закладів, місцевих підприємців, керівників підприємств, установ, ринку; у голів  Горохівської, Сошичненської, Нуйнівської, Любомльської територіальних громад,  Камінь-Каширської районної ради та районної державної адміністрації.

Відбулася нарада із генеральним директором КНП «ЦПМД Любомльськоії міськради» та медичним директором КНП «Любомльське ТМО» Любомльської міськради.  Здійснено моніторингові  візити тимчасових пунктів вакцинації Сочишинської та Нуйнівської АЗПСМ Камінь-Каширського району.

Провели круглі столи з питань важливості проведення вакцинації з керівниками релігійних громад Старовижівської ТГ, з адмінперсоналом торгових мереж «ЄВА»,«Аврора», «Екомаркет» Маневицької ТГ, супермаркету «Наш Край» міста Любомль та  супермаркету «АТБ» міста Горохів.

Продовжується  широка комунікаційна кампанія з питань популяризації вакцинації з COVID-19.

Зокрема, забезпечили трансляцію аудіороликів щодо важливості вакцинації в пункті прийому громадян ПрАт «Волиньобленерго»,  в мережі супермаркетів «АТБ», на ринках Камінь-Каширського району, смт Маневичі. В  місцях масового перебування населення розміщені борди, сіті-лайти, постери.

До відома: За добу 9 серпня проти COVID-19  на Волині  проведено 2100 щеплень. Першою дозою щепили 1545 осіб та другою дозою – 555 осіб.

До слова, від початку вакцинальної кампанії отримали одну дозу – 75 208 людей, повністю імунізовані та отримали дві дози – 46 590 людей. Загалом проведено  121 798  щеплень.

Leave a Comment