Волинь Новини

Базарники вимагають повернути зупинку “Центральний ринок”. Що кажуть у Луцькраді?

Луцькі базарники вимагають повернути зупинку “Центральний ринок”. Усні прохання не дієві, тож люди зареєстрували петицію. Натомість водії за перенесення зупинки владі не надякуються і запевняють: змінювати нічого не потрібно.

Детальніше в сюжеті 12 каналу. 

Раніше на цій зупинці щодня був вулик. Крамарі з торбами приїжджали на ринок, а покупці з придбаним набивали вщент маршрутки в зворотному напрямку. Нині тут не надто людно. Колишня зупинка стала місцем відпочинку для безхатьків, які там днюють, ночують та бенкетують.

Аби влада почула, що зупинку треба повернути, базарники зареєстрували офіційну петицію. Її розглядатимуть, але тільки у випадку, якщо вона набере 300 підписів.

“Я не вважаю за доцільне робити там зупинку. Вона була орієнтована на обслуговування Старого ринку, який з часом, я вважаю, скоро припинить своє існування взагалі. Тому там зупинка, на мій погляд, недоцільна взагалі. Саме так я буду рекомендувати комісії, але це рішення буде колективним”, – каже директор департаменту економічної політики Луцькради Борис Смаль.

Втім, не все так однозначно. Нині триває конкурс на найкращу концепцію реконструкції території ринку. Якщо в проєкті що переможе, буде передбачена зупинка, то її облаштують. Однак, поки про це говорити рано.

Leave a Comment