Волинь Новини

Мене харить, що на Волині в маршрутках звучить тотально російська музика і це нічим не регламентується, – Сергій «Колос» Мартинюк

На гутірковій сцені «Бандерштату» виступив арт-директор фестивалю, український музикант та письменник, фронтмен гурту «Фіолет» Сергій «Колос» Мартинюк.

Найцікавіші його думки Район.Луцьк зібрав в одному матеріалі.

***

Коли моя книжка потрапляє мені потім до рук, я розумію, що тут міг по-іншому написати, а тут – нафіг все викинути.

***

Там (в останньому романі “Рок-н-рол”, – ред.) багато рефлексій і всього того, що я переживав за 11 років. Там і Бандерштат, і Файне місто присутні, і багато інших музикантів, яких я вплів. Цей роман – сатира на нас самих: дуже пафосних рокенрольних музикантів.

***

Після того, як політики себе дискредитували, кому, як не музикантам і письменникам, доносити молоді культурні та політичні переконання. Ми змушені бути на пів ставки політиками, бо політики перестали бути моральними орієнтирами для українців.

***

Музика і література дозволили мені впоратися з деякими дитячими травмами.

***

Новий роман буде новим етапом в моєму літературному житті.

***

Основна сцена – це переважно ті гурти, дякуючи яким ми продаємо квитки на фестиваль. Коли у нас одна сцена, ми змушені формувати програму з комерційним урахуванням.

***

Зараз мізер гуртів на Волині, тому ті, що є, ми вирішили підтримати.

***

Мене  харить, що на Волині, Галичині в маршрутках звучить тотально російська музика і це нічим не регламентується. На Сході я не зустрічав таке засилля російської музики. У нас звикли мислити подвійними стандартами.

***

У мене одна позиція – створювати якісний потужний і конкурентно спроможний український контент.

***

Я ніколи не міг подумати, що з моїм шилом в дупі я зможу написати роман. Я страшенно критикую перший роман, але наступні книги будуть кращими. Я пишу, надихаючись музикою.

***

Ми ламаємо систему, тому що показуємо, що фестиваль можна провести без бухла.

***

Я б дуже хотів видати ще одну збірку, бо я засмакував ділитися чимось своїм з широким колом людей.

Leave a Comment