Волинь Новини

Колишній директор ліцею подав до суду на міськраду

Колишній директор Рожищенського ліцею № 3 Леонтій Ткачук подав позов до суду. Чоловік оскаржує результати конкурсного відбору на посаду директора навчального закладу, у якому перемогу здобула місцева журналістка Наталія Яковлева.

Адміністративний позов призначили до розгляду на 11:00 17 серпня у Волинському окружному адміністративному суді. Про це стало відомо з офіційного вебпорталу судової влади України.

Справу розглядатиме суддя Наталія Плахтій.

Предмет позову – визнання протиправним та скасування рішення, зобов’язання вчинити дії. Відповідачі по справі – конкурсна комісія з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Рожищенської міської ради та гуманітарний відділ Рожищенської міської ради.

Нагадаємо, син освітянина Максим Ткачук розповів, що позовну заяву до суду підготували, оскільки рішення конкурсної комісії вважають незаконним. За словами чоловіка, процедура конкурсу пройшла з порушеннями. Також він стверджує, що між членами комісії існувала домовленість про заниження балів одному із кандидатів – його батьку Леонтію Ткачуку.

Окрім того, Максим Ткачук спростував інформацію про те, що його батьку дарували подарунки «за багаторічну сумлінну працю», як повідомили на сайті гуманітарного відділу Рожищенської міської ради.

Також колишній директор школи Леонтій Ткачук направив до Рожищенського міського голови Вячеслава Поліщука листа, де описав зафіксовані порушення. У документі йшлося, зокрема, й про особисту зацікавленість начальника гуманітарного відділу Рожищенської міської ради Ігоря Кузави у результатах конкурсного відбору. У якості доказу чоловік наводив відеозапис.

Leave a Comment