Волинь Новини

Скільки у Луцьку коштує оренда квартир. ВІДЕО

За кілька тижнів сотні першокурсників приїдуть на навчання до Луцька. Й левова частка шукатиме житло: одним підійде гуртожиток, а інші захочуть жити в окремій орендованій квартирі.

За скільки у Луцьку можна зняти апартаменти – дізнавалися журналісти 12 каналу.

У Луцьку вдосталь і новобудов, і будинків-старожилів. Саме це й потрібно студентам, адже напередодні нового навчального року тільки й клопоту – знайти житло. Але ціни на ринку нерухомості – ростуть.

Вигідний варіант знайти не так просто, діляться студенти. Адже жити хочеться в комфорті і не за всі гроші. Новину про подорожчання молодь, що підшуковує варіанти, вже знає. До слова, підскочили ціни через значне зростання вартості будівельно-монтажних робіт.

Квартири у Луцьку направду не з дешевих, а надто – ближче до осені, підтверджують рієлтори. Однокімнатна з такими собі умовами обійдеться щонайменше у 4 тисячі гривень плюс комунальні послуги.

“З приходом осені, з новим навчальним роком, дійсно квартири зростають в ціні, але це зростає такий сегмент більш бюджетний, тобто це 4,5 тисячі гривень”, – ділиться директор агентства ВМБ “Нерухомість” Ростислав Ганейчук.

За хороший косметичний ремонт готуйтеся викласти з кишені від 6 тисяч гривень. Однак через те, що при оренді заплатити потрібно відразу за два місяці, а окремо за рієлторські послуги, студенти рідко звертаються за допомогою, каже директор агентства нерухомості Ростислав Ганейчук. В більшості випадків молодь помешкання шукає самотужки на сайтах. Втім, там дуже легко потрапити в тенета шахраїв. Аби вас не обдурили, слід пам’ятати основне.

В жодному разі при оренді житла не має бути передоплат, тобто ріелтори, які працюють чесно, вони беруть оплату по факту поселення людей”, – каже Ростислав Ганейчук. 

Найбільш розповсюджена схема серед квартирних шахраїв: переконати вас у тому, що попит на житло шалений, але прихильність вибороли саме ви, а після цього просять заплатити завдаток.

Окрім того, завжди запитуйте у господарів документи права власності на квартиру. Бо навіть якщо вас вже привели на оглядини, вона може бути орендована, до прикладу, на добу. І вже наступного дня ви можете опинитися на вулиці, та ще й з порожніми кишенями.

Leave a Comment