Волинь Новини

У спекотні вихідні на Чебенях було людно. Фото

На заплаві Стиру, в урочищі Чебені, цими вихідними було досить людно. Люди приїздили відпочивати на авто, мотоциклах, роверах і навіть підводами.

У неділю, 11 липня, кореспондентка Район.Рожище нарахувала навколо водойми понад 200 автомобілів. Туристи, які зупинилися тут на кілька днів, розповідають, що трохи менше людей було у попередній вихідний – 10 липня.

На Чебені приїздять здебільшого відпочивати сім’ями або великими компаніями. Поміж дерев навколо заплави люди влаштовують пікніки та смажать шашлик. Дуже багато серед відпочивальників дітей.

Більшість із тутешніх туристів – волиняни. Проте ми зустріли також жителів Рівненської області. Вони розповідають, що приїхали сюди на запрошення друзів.

Чимало людей приїхали на заплаву Стиру на кілька днів. Ольга із сім’єю приїхали сюди із села коло Луцька. Відпочивають у наметах вже четвертий день і збираються залишитися ще на одну ніч. Кажуть, що у неділю тут зібралося найбільше людей, що їм доводилось бачити.

«Тут дуже гарно. Вода тепла і пологий піщаний пляж, тож можна відпочивати з дітьми. Малі взагалі дуже задоволені. Звісно, трохи не вистачає інфраструктури, тож ми зробили великий запас необхідного на кілька днів. Проте вже робили кілька вилазок у місцеві магазини. Сюди б пончиків, таких, як на Світязі. Туристи готові платити. Навіть за шацькими цінами – по євро за штуку», – каже Ольга.

Вона дивується, що місцевий люд не надто підприємливий.

«За чотири дні, що ми тут, нам ніхто не спробував щось продати. Звісно, з однієї сторони, це плюс, бо діти не скубають «мам, ну купи», а з іншої – дивно що нічого тут не купиш з такою то кількістю відпочивальників», – розмірковує жінка.

Туристичний збір тут не збирали. Ніхто не вимагав й плати за авто чи намети. Доїхати до Чебень із Рожища можна у межах 15-18 хвилин.

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment