Новини

Нардепа спіймали на гарячому. ВІДЕО

Народний депутат із групи “Довіра” Владіслав Поляк, кнопкодавство якого знімали на відео, заперечує це.

Журналісти “Радіо Свобода” запитали депутата про це, коли він ішов біля Верховної Ради. Той навіть не зупинився, пише ВолиньUA.

На запитання, чи вдавався він до неперсонального голосування під час пленарного засідання 21 лютого торік (на підставі чого порушене кримінальне провадження щодо нього), Поляк відповів: “Ні. Абсолютно”.

Депутат сказав, що вже давав свідчення, однак “не пам’ятає”, чого саме вони стосувалися. Поляк також додав, що точна дата судового засідання в його справі поки що невідома, бо “її ще не визначили”.

Про те, що Владіслав Поляк кнопкодавив під час голосування за поправки до законопроєкту про обіг земель сільськогосподарського призначення, повідомляв рух “Чесно”.

Офіс Генерального прокурора, який очолював Руслан Рябошапка, того ж дня, 21 лютого 2019-го, розпочав кримінальне провадження.

Коли ОГП очолила Ірина Венедіктова, активісти передали прокуратурі смартфон, на який зафільмували кнопкодавство.

У травні до суду направили обвинувальний акт щодо нардепа.

Торік набув чинності закон про забезпечення особистого голосування народними депутатами. За кнопкодавство нардепу загрожує штраф у 51-85 тис. грн.

У разі визнання депутата винним і набуття сили обвинувальним вироком, нардеп буде достроково позбавлений мандата, повідомляв рух “Чесно”.

Leave a Comment