Новини

Чоловік купив по акції ковбасу зі склом і ледь не покалічив рота

Житель Сум виявив скло у звичайній ковбасі, купленій за акційною ціною в супермаркеті біля будинку. Раніше в Житомирі чоловік знайшов у ковбасі хвіст і лапи щура.

Про це повідомляє телеканал «Україна 24».

У коментарі журналістам Віктор розповідає, що ледь не повечеряв склом. «Виявив, коли почав відкушувати шматочок. Думав, що це кістка. Коли виймаю – скло», – говорить він, уточнюючи, що скляний камінь був розміром з горошину.

Адміністратор супермаркету, де було куплено ковбасу, перевіривши чек і товар, повернула за нього гроші. Директор магазину переконує, що досі скарг на цей продукт не надходило. Нібито ковбасу роблять спеціально для цієї мережі супермаркетів.

Потерпілий споживач написав заяву в Службу захисту прав споживачів, прикріпивши чек і відповідні фото.

«Якщо підтвердиться факт потрапляння небезпечного фактора в продукт споживання, то оператор ринку понесе адміністративну відповідальність, а вся небезпечна продукція буде повернута з реалізації», – пояснив заступник управління Держпродспоживслужби в Сумській області Євген Лазоренко.

Виробнику загрожує штраф, його розмір – не вище 500 гривень. У разі потрапляння потерпілого споживача в лікарню – виробник зобов’язаний би був оплатити лікування.

Leave a Comment