Новини

Помер екснардеп, колишній глава МВС України

На 61 році життя 28 травня помер народний депутат Ради VII скликання, колишній глава МВС і заступник начальника СБУ Дніпропетровської області Іван Ступак.

Про це повідомили на Facebook-сторінці “Закон і Честь”, передає “Апостроф”.

“З великим сумом вимушені повідомити, що засновник і беззмінний глава Правозахисного союзу “Закон і Честь” Іван Іванович Ступак помер сьогодні, 28 травня 2021 року. Про місце і час прощання буде оголошено пізніше”, – йдеться в повідомленні.

Відзначимо, під час роботи в держорганах Ступака за очі називали “сірим кардиналом дніпропетровської політики”. Почавши свій шлях з роботи слюсарем з ремонту автомобілів, йому вдалося стати першим заступником СБУ Дніпропетровської області.

У 1985 році Ступак закінчив вищу школу КДБ СРСР. У 2002 – 2005 роках обіймав посаду заступника начальника Управління СБУ в Дніпропетровській області. У 2007 – 2008 роках був головою МВС України в Дніпропетровській області. У 2008 – 2010 роках обіймав посаду заступника голови обласної ради по виконавчому апарату, а в 2010 – 2012 роках працював заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

У 2012 році був обраний народним депутатом від “Партії регіонів” по одномандатному мажоритарному виборчому округу №26. Обіймав посаду голови підкомітету з питань законодавства про адміністративні правопорушення та організації охорони громадського порядку і громадської безпеки Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Leave a Comment