Волинь Новини

Стало відомо, в яких регіонах України школярі люблять українську мову найбільше: яке місце посіла Волинь

Як відомо, освітня компанії Human провела челендж “Українська мова важлива” серед учнів та студентів. У результаті отримали 398 робіт з усіх куточків України.

Як повідомляє Главком, найбільше учасників, які вирішили проявити любов до української мови, виявилося у Львівській, Волинській, Житомирській областях, а також у столиці.

Згідно зі статистикою дистанційного конкурсу, найменша кількість творчих робіт про українську мову було подано з Дніпропетровської та Закарпатської області.

Із тимчасово окупованої території Республіки Крим не було подано жодної роботи. Тим не менше організатори отримали авторські вірші та малюнки з Донецької (8) та Луганської (9) областей. За словами організаторів, декілька робіт було подано із зони ОСС.

З Чернівецької області організаторам надійшло на дві роботи більше – 11. Стільки ж учасників челенджу нарахували з Харківщини.

На початку травня завершився Всеукраїнський челендж “Українська мова важлива”. Упродовж 20-ти днів школярі публікували у своїх соціальних мережах творчі роботи на тему важливості рідної мови під хештегом #HUMANМарафон.

Нагадаємо, що в результаті проведення Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2021 році, Львівська та Волинська області також опинилися в трійці регіонів із найбільшою кількістю учасників та переможців змагання.

Leave a Comment