Новини

В Україні можуть підвищити податки: кому доведеться більше платити

«Загальнодержавні податки ми підвищувати не плануємо – ті, що платить кожен громадянин або кожне підприємство. Щодо перегляду окремих акцизів, екологічних платежів, якихось зборів – зараз всередині Міністерства фінансів і профільних міністерств тривають розрахунки і дискусії», – заявив Шмигаль.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив в інтерв’ю «РБК-Україна».

Можуть бути зміни для того, щоб наповнити бюджет, змінити ситуацію в окремих галузях – медицині, освіті та інших соціальних напрямах.

Водночас, як наголосив голова уряду, можливі зміни в оподаткування не торкнуться фізосіб, малого і середнього бізнесу. А йтиметься про можливі зміни, аби «наповнити бюджет, змінити ситуацію в окремих галузях — медицині, освіті та інших соціальних напрямах».

«Можуть бути зміни для того, щоб наповнити бюджет, змінити ситуацію в окремих галузях – медицині, освіті та інших соціальних напрямах. Але це буде стосуватися не простих людей, які не малого і середнього бізнесу. Це дійсно буде стосуватися окремих напрямків, які мають високу маржинальність (показник рентабельності, – ред.) і повинні платити більше», – додав прем’єр Денис Шмигаль.

Leave a Comment