Важливо Новини

За рік карантину до Польщі переїхало 100 тисяч українців

За рік карантину до Польщі переїхало 100 тисяч українців. Українці в Польщі заробляють у середньому 30000-35000 тисяч гривень.

Про це повідомив прес-секретар польського управління у справах іноземців Якуб Дудзяк, пише Голос України.

“З 100 тисяч осіб, 40 тисяч осіб прибули до Польщі з метою постійного місця проживання тільки з січня по квітень поточного року”, — повідомив прес-секретар управління у справах іноземців.

“Все частіше українці відходять від того, що шукають роботу з житлом. Зараз у більшості приїздить із перспективою, що в майбутньому перевезуть родину. Польща зацікавлена саме в родинах. Це не заробітчани. Це люли, які в майбутньому тут купуватимуть житло, народжуватимуть дітей”, – каже директор кадрової агенції Анджей Пясковський.

Українці, які кілька років живуть у Польщі кажуть, що жити тут вигідніше.

“Коли я їду в Україну, мене шокують ціни. Продукти харчування там дуже високі. За два роки життя тут, обоє з дружиною працюємо. Жінка – на стерилізації обладнання в лікарні, я на заводі. І хощ ще маємо зйомне житло, але можемо дозволити і поїхати з дітьми в подорож і вдягнутися. З жінкою на двох маємо близько 40 тисяч гривеь. Цих грошей нам вистачає”, – каже Олександр Шимко із Києва. Він із дружиною та двома дітьми мешкають у Варшаві.

Leave a Comment