Новини

Понад 300 тисяч українців подали заявки на “карантинні” вісім тисяч гривень

Понад 300 тисяч підприємців та найманих працівників подали заявки на отримання допомоги від держави у розмірі 8 тисяч гривень.

 

Про це написав у Фейсбуці прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише ІА Волинські Новини.

 

«Перші виплати вже здійснено. Уряд та ВРУ спільно пропрацюють необхідні рішення, аби всі хто подав та буде подавати заявки отримали обіцяні виплати», – написав він.

 

Нагадаємо, на виплату одноразової матеріальної допомоги для підприємців та найманих працівників уряд спрямував 1,4 мільярда гривень. Очікується, що послугою скористаються 175 тисяч громадян.

 

ФОПи у регіонах «червоної» зони з 19 квітня можуть подавати заявки на фінансову компенсацію від держави у розмірі 8 тис. грн – зробити це можна через онлайн-сервіс «Дія».

 

Кабмін своєю постановою затвердив перелік видів економічної діяльності, за якою ФОПи і наймані працівники у «червоних» зонах карантину можуть претендувати на отримання держдопомоги.

 

9 квітня набув чинності закон про надання держдопомоги у розмірі 8 тис. грн підприємцям та найманим працівникам, які зупинили свою діяльність через обмеження в «червоних» зонах.

Leave a Comment