Важливо Новини

Мінцифри пропонує розширити прожитковий мінімум: що хочуть додати

Збільшити прожитковий мінімум пропонує Міністерство цифрової трансформації України.

Про це пише ТСН.

Нині до прожиткового мінімуму входить базовий набір харчування непродовольчих товарів, а також послуг, які забезпечують нормальне функціонування людини. Мінцифра пропонує розширити цей перелік та додати до нього вартість мобільного зв’язку та інтернету. Адже сьогодні це теж належить до базових речей, переконані в міністерстві.

Мобільний зв’язок дає можливість викликати швидку чи поліцію, а без Інтернету сьогодні вже важко уявити роботу чи навчання. Цю пропозицію Міністерство цифрової трансформації вже внесло до парламенту.

Який рекорд встановили українці на міжбанківському ринку. У яких регіонах потяги курсуватимуть без зупинок і що пропонують додати до списку базових речей, аби збільшити прожитковий мінімум – про це все в економічному дайджесті, одразу після курсу валют на сьогодні.

Слід зауважити, що сьогодні прожитковий мінімум на одну особу становить 2 189 грн.

Як повідомлялося, за версією аналітиків порталу Picodi.com, Україна очолила світовий рейтинг зростання

Україна очолила світовий рейтинг зростання мінімальної заробітної плати
мінімальної заробітної плати. Від 1 січня 2021 року мінімалка збільшилася на 27%. Однак за розміром мінімальна заробітна плата українців одна із найнижчих – 171 долар. Водночас трійку лідерів із найвищими мінімальними заробітними платами очолив Люксембург. Тут “мінімалка” становить 2441 долар.

Leave a Comment