Новини

«Якщо буду жити, то вб’ю його»: дідусь 16-річного підлітка, який зарізав власну сім’ю, пообіцяв убити онука

Як стало відомо, дідусь 16-річного Максима Сумінаякий убив своїх батьків і молодшого брата, пообіцяв помститися онукові.

Злочин Микола Сумін (дід Максима) прокоментував журналістам Сегодня.

“Якщо я буду жити, то його вб’ю. Справа не в тому, що він мого сина вбив, він убив мого маленького онука, якому сім років усього, це ж треба бути звірюкою такою.Видно, він наркотики прийняв”, – сказав дідусь.

Зазначається, що матір підозрюваного, Оксана, страждала алкоголізмом, а батько працював та утримував сім’ю. Між ними часто бували скандали, а сам підліток іноді поводився неадекватно.

Також дідусь повідомив, що раніше сім’я жила на Печерську, але через бідність квартиру продали й переїхали на Харківський масив.

Бабуся Максима – Ніна Суміна – поскаржилася, що в них немає грошей на похорон. Вона не може забрати тіла з моргу, зараз шукає гроші.

Пенсія – близько 2000 гривень, тоді як похорони коштують приблизно 30 тися.

За словами пенсіонера, його син хворів і був у психдиспансері на обліку. Дружина маніпулювала ним, а одного дня ледь не зарізала ножем.

“Я три дні був у лікарні швидкої допомоги, я думав, що він помре – під серце ножем йому дала.

Він вилікувався, і після цього він знову почав із нею жити”, – згадав чоловік.

Дідусь стверджує, що невістка нібито примушувала чоловіка пити, хоча йому було не можна за станом здоров’я.

“Я говорив йому, що не бери її, вона молода вже горілку п’є, у неї двічі білочка була. Тварюка така, натуральна”, – додав батько покійного.

Він вважає, що після переїзду на Харківський масив Максим сплутався з поганою компанією з Дарниці.

Пенсіонер підозрює, що його онук уживав наркотики, але навряд чи мав залежність. За його словами, хлопець «балувався» три-чотири роки, хоча «за руку його не зловили».

Leave a Comment