Волинь Новини

На Волині підробляли пральний порошок, шампуні та іншу хімію. Відео

На території ЛьвівщиниРівненської та Волинської областей кіберполіція викрила цехи, де виробляли пральний порошок, шампуні та засоби для миття посуду. Про це повідомили у департаменті кіберполіції Національної поліції України.

На Волині підробляли пральний порошок, шампуні та іншу хімію. ВІДЕО

Фігуранти налагодили виробництво фальсифікованої продукції, яку продавали в Інтернеті, видаючи за оригінальну.

Схему виробництва фальсифікату налагодили четверо фігурантів віком 46-51 років. У цехах і складських приміщеннях вони незаконно виготовляли пральний порошок, шампуні та засоби для миття посуду.

Продукцію фасували у тару з назвами відомих світових виробників. Далі фальсифікат під виглядом оригінальної продукції продавали на сайтах оголошень і через реалізаторів-гуртовиків. За попередніми підрахунками, правовласникам завдано понад 3 мільйони гривень збитків.

На Волині підробляли пральний порошок, шампуні та іншу хімію. ВІДЕО

Правоохоронці провели обшуки за місцями виготовлення і зберігання фальсифікату на території Львівської, Рівненської та Волинської областей. Вилучено понад 45 тонн сировини, пакувальні матеріали та обладнання для виготовлення продукції. До проведення обшуків також залучили працівників батальйону поліції особливого призначення.

Відкрито кримінальне провадження за незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару. Слідчі дії тривають.

Leave a Comment