Новини

Синоптик розповіла, коли в Україні потеплішає до +20

Погода в Україні на Великдень і травневі свята порадує жителів багатьох регіонів. Очікується потепління, і місцями температура повітря підніметься вище + 20 градусів. Про це розповіла провідний синоптик Українського гідрометцентру Наталія Голеня в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі “Україна 24”.

Вона повідомила, що потепління очікується на свята практично у всіх областях України. Трохи прохолодніше буде тільки на заході країни.  «До Великодня буде підвищення температури, очікуємо 1-2 травня. 1-го буде + 12 +18 градусів, до + 19 градусів тепла. На 2 травня, особливо в південних, центральних і східних областях, буде +20 +24 градуси», – зазначила синоптик. А ось в західні області, за прогнозами синоптиків, прийде атмосферний фронт з дощами. Там не буде таких високих температур, хоча в цілому теж потеплішає.

За словами Наталії Голені, на заході очікується від +10 до +15 градусів, максимум до +16 +17 градусів. За даними Українського гідрометцентру, в суботу, 1 травня, сильними дощами охопить всі західні області. Гроза може пройти в Луганській області. Вночі в Україні очікується від + 7 до + 10 градусів. У центрі, на сході від +16 до +19 градусів вдень, на півдні від +21 до +23 градусів. У північних і західних областях очікується від +13 до +17 градусів.

Leave a Comment