Новини

Росіяни масово відпочиватимуть у Єгипті: чи зміняться ціни для українських туристів

Як стало відомо, великого зростання вартості путівок на відпочинок у Єгипті українцям очікувати не варто. Про це розповів голова Всеукраїнської асоціації туроператорів Ігор Голубаха виданню OBOZREVATEL.

Днями стало відомо, що на другу половину травня запланували відкриття єгипетських курортів для росіян. Російські туристичні компанії вже готуються до відновлення польотів і уклали контракти понад зі 180 єгипетськими готелями.

“Особливо сильно ціни не будуть змінюватися і рости, але, ймовірно, що така можливість з’явиться. На сьогодні Єгипет робить такі досить привабливі пропозиції, щоб залучити якомога більше туристів, в тому числі й з України”, – каже Ігор Голубаха.

За його прогнозами різкого зростання вартості відпочинку не буде. Голова Всеукраїнської асоціації туроператорів пояснив, що, по-перше, влітку в Єгипті невисокий сезон через занадто високу і некомфортну для відпочивальників температуру повітря. А по-друге, якщо в Єгипті піднімуть ціни, то Туреччина стане доступнішою.

Так, якщо Єгипет підніме ціни на відпочинок для українців, то від цього, перш за все, виграють дорожчі турецькі курорти й готелі. А це зовсім невигідно країні.

Нагадаємо, авіасполучення між Росією і Єгиптом було повністю перервано в листопаді 2015 роки після теракту на борту літака російської компанії «Когалимавіа», що летів з Шарм-ель-Шейха у Санкт-Петербург. У цій авіакатастрофі загинули 224 людини. Припинення польотів в Шарм-ель-Шейх і Хургаду у Кремлі пояснили тим, що владі потрібно переконатися в безпеці польотів. Ще раз польоти переривалися через пандемію, проте рейси з Москви до Каїра відновили у вересні 2020-го.

Також нагадаємо, Росія з 15 квітня по 1 червня нібито через коронавірус призупинила регулярні рейси та польоти чартерів до Туреччини, куди планували поїхати на відпочинок понад 500 тисяч росіян.

Leave a Comment