Новини

“Тарган в подарунок” – у відомій мережі супермаркетів “Сільпо” продали чоловіку рибу з “сюрпризом” (ФОТО)

В Ужгороді в одному з мережевих супермаркетів “Сільпо” покупцеві попався несподіваний морський житель.

Про це розповіли в телеграм-каналі “Чорний список”.

Так, покупець вирішив купити пакет салаки, який виявився з “сюрпризом”. Але про це стало відомо вже вдома, коли розпакували і виявили морського таргана, який затесався серед рибок.

Дана знахідка відбила апетит українця надовго.

“Морський тарган – в подарунок.

Ось таку салаку продають в #Сільпо разом з сюрпризом. Це, як виявилося, морський тарган, не смертельно, але відбило апетит на довго…”,- йдеться в повідомленні.

фото: чорний список

“Ще невідомо що смачніше”, “в Сільпо взагалі нічого купувати)”, ” Та у всіх магазинах гі*но продають: АТБ, Екомаркет, Фора. Дивись вибирай. Та й все”, ” Я не можу зрозуміти причому тут Сільпо??? Що їм поставляють то вони і викладають на вітрину… судячи з фото автор думає що людина повинна стояти і перевіряти кожну рибку?
Робочі і так вколюють як прокляті що б такі Не вдячні як ви потім скаржилися??? Спочатку подумайте хто насправді винен магазин або постачальник а потім викладайте фото!”, “Це паразит який чіпляється до всього що живе у воді, але він безпечний для людини”, “людині зробили екзотичний подарунок, а він не задоволений”,” ось так і стають вегетаріанцями😂”,” Морська мокриця? Цікаво, звідки вона в салаці”, ” Господи. Мені в креветках таке траплялося, і що? Значить 100% морське. З моря. Не бачу нічого поганого в цьому”, – писали в коментарях українці.

 

фото: чорний список

Leave a Comment