Новини

Помер відомий український політик

Володимир Яворівський завершив земний шлях на 79-му році життя

Володимир Яворівський до останнього дня працював над новим романом - Запалював серця мільйонів. Помер видатний український письменник – борець за незалежність України

На 79-му році життя помер літератор та громадський діяч Володимир Яворівський. Про це на своїй сторінці у facebook повідомив письменник Василь Шкляр.

«Завершив земний шлях видатний українець Володимир Яворівський. Письменник, Шевченківський лауреат, який на порі становлення нашої Незалежності своїм словом запалював серця мільйонів. Усі, хто його знав ближче, сьогодні кажуть: «Не вірю». Не хочеться вірити і мені. Він фонтанував енергією, незрівнянним гумором, дивовижною працездатністю. Після романів про княгиню Ольгу, Івана Мазепу до останнього дня працював над книгою всього свого життя про Тараса Шевченка. Тепер він пішов. Донька Леся близько півночі так і написала мені два слова: «Тато пішов». Іншого слова вона не змогла вимовити. Не можу і я. Володю, ти пішов. Я вже не зможу тебе обійняти. З невимовний болем обіймаю твоїх рідних», – йдеться у дописі.

Володимир Яворівський – український письменник, громадсько-політичний діяч. Борець за незалежність України у ХХ сторіччі. Народився 11 жовтня 1942 року у селі Теклівка Вінницької області. Народний депутат України I, II, IV-VІІ скликань. Із жовтня 2001 до листопада 2011 року – голова Національної спілки письменників України. Лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка. Автор численних оповідань, нарисів, повістей, романів.

Leave a Comment