Волинь Новини

Одна – з найсильніших математиків, – директор луцької школи прокоментував скандал з вчителькою

Директор луцької школи №15 Олег Гребенюк прокоментував скандал щодо вчительки математики Лілії Вологої, яку звинуватили в тому, що вона буцімто примусила родягтися двох учениць. 

Директор школи Олег Гребенюк у коментарі  ІА Конкурент повідомив, що нині конфлікт вичерпано.

«Сьогодні було проведене внутрішньошкільне розслідування, були запрошені широкі кола зацікавлених, буди представники ювенальної превенції, представники управління освіти, вже неодноразово приходили представники преси, були представники громадських організацій. Внутрішньошкільне розслідування було у присутності батьків, учнів. Факти, наведені у видавництві «Конкурент», не підтвердилися. Батьки обурені цією ситуацією, вони офіційно написали відмову від будь-яких претензій представникам ювенальної превенції. Будь-які претензії сторін зняті, факти не підтвердилися.

Батьки настоюють на тому, щоб вчитель залишилася викладати у їх класі. Це саме ті батьки тих учнів, які сьогодні були викликані.

Сьогодні ми говорили з батьками, говорили з учнями, спитали точку зору батьків. Батьки настоюють на тому, щоб вчитель залишилася викладати у їх класі. Це саме ті батьки тих учнів, які сьогодні були викликані. Батьки не мають претензій до вчительки Вологої Лілії Володимирівни. Вона один із самих сильних математиків школи», – наголосив директор.

 

 

 

Leave a Comment