Новини

Вогонь оточив село: один чоловік загинув, лежачу жінку ледве встигли врятувати (ВІДЕО)

Селяни закликають не палити сухостій, бо це може призвести до жахливих наслідків.

Загинув, спалюючи сухостій — 56-річний чоловік палив суху траву, надихався димом, знепритомнів та впав просто в полум’я. Сталося це в селі Підлісне, що на Рівненщині. Вогонь роздмухував полум’я і воно почало підбиратися до хати, де перебувала його лежача мати. Урятували літню жінку сусіди. А потім побігли в другий край села, бо туди підбиралась інша пожежа — і теж через спалювання сухостою.

Спершу люди і не зрозуміли, наскільки пожежа трагічна. Серед згарища лежав 56-річний Віктор. Чоловік палив суху траву, кажуть рятувальники, та коли побачив, що все вийшло з-під контролю, найімовірніше взявся гасити та надихався диму.

Ще до приїзду рятувальників сусіди піском, лопатами, гілками гасили самі. Робили усе, аби не спалахнула хата. Там була лежача матір загиблого. Та лише приборкали пожежу тут, як новий виклик отримали рятувальники і знову у цьому селі.

Відео Новини України: у Рівненській області чоловік загинув, поки палив сухостій

Загинув спалюючи сухостій. 56-річний чоловік палив суху траву, надихався диму, знепритомнів та впав просто у полум’я. Сталося це у селі Підлісне Рівненської області. Вогонь роздмухував полум’я і воно почало підбиратися до хати, де знаходилася його лежача мати. Врятували літню жінку сусіди.

Суцільне згарище — це все, що лишилося від хліва після пожежі. Полум’я перекинулося із поля і вже підбиралося до лісу та хат. Одна таки й зайнялася. Добре, кажуть рятувальники, що там нікого не було.

Вогнеборці, місцева пожежна команда, лісники взялися рити рови довкола лісу та будинків.

“Люди вже були в паніці, розгублені збирали речі, виносили з будинків”, — заступник керівника Дубровицької пожежно-рятувальної частини Вадим Никонець.

Після таких пожеж та загибелі односельчанина місцеві ще оговтуються. Та закликають інших не палити сухостій, бо це може призвести до жахливих наслідків.

ВІДЕО ТУТ.

Leave a Comment