Волинь Новини

Волинянина посадили за ґрати на сім років, який через ревнощі вбив знайомого

За принципової позиції прокурорів Ратнівського відділу Ковельської окружної прокуратури 59-річний волинянин, який до смерті побив знайомого, втрапив за ґрати на 7 років.

Про це повідомляє преслужба прокуратури Волині.

Слідство встановило, що увечері 8 квітня 2019 року нетверезий чоловік у себе в оселі в селі Вижично Ратнівсього району через ревнощі жорстоко побив 44- річного знайомого, завдавши травм, від яких той згодом помер. Суд першої інстанції змінив кваліфікацію дій обвинуваченого із заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України) на умисне вбивство, вчинене у стані сильного душевного хвилювання (ст.. 116 КК України), та призначив чоловікові покарання у виді 2 років обмеження волі.

Не погодившись із таким рішенням, прокурори оскаржили його в апеляційному порядку.

Суд апеляційної інстанції повернув кримінальне провадження на новий судовий розгляд у Ратнівський районний суд, який, дослухавшись до позиції прокурорів, визнав обвинуваченого винним у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, та призначив йому покарання у виді семи років позбавлення волі.

Leave a Comment