Волинь Новини

У Луцьку двох пасажирів маршрутки доставили в райвідділок через лайку та непокору поліції

У Луцьку до районного відділку поліції доставили двох пасажирів маршрутки, які відмовилися, виходити з транспорту. На водія склали адмінпротокол, – інформують в Управлінні патрульної поліції області.

Йдеться про маршрутку сполученням Луцьк-Личани. Пасажири лаялися і хапали патрульних за формений одяг.

Маршрутку патрульні зупинили на вулиці Рівненській. В Еталоні було більше пасажирів, ніж кількість місць для сидіння. Це є порушенням карантинних норм, – кажуть правоохоронці.

43-річний водій пояснив, що він просив “зайвих” пасажирів залишити автобус, однак вони його проігнорували. Пред’явити поліцейським свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу керманич не зміг.

Двоє пасажирів нецензурно лаялися, вийшовши з маршрутки почали шарпати поліцейських за формений одяг. 41-річну жінку та 41-річного чоловіка патрульні скрутили та затримали. На місце викликали інші екіпажі патрульних.

Затриманих доставили до Луцького районного управління поліції для складання адміністративних матеріалів.

В результаті на водія маршрутки склали два протоколи, йдеться про порушення правил карантину та керування транспортним засобом особою, яка не пред’явила реєстраційний документ.

На жінку склали протоколи за дрібне хуліганство і злісну непокору. На чоловіка – за порушення карантину та непокору.

Один зі свідків події виклав до мережі відео із затриманням пасажирів. Показати його Суспільне не може через нецензурну лайку, яка там присутня.

Leave a Comment