Волинь Новини

ВНУ розпочинає професійну перепідготовку учасників АТО

Нещодавно у режимі онлайн відбулося відкриття проєкту «Норвегія–Україна» у Волинській області за гібридною системою фінансування. Це новий «пілотний» проєкт із професійної перепідготовки та соціальної адаптації учасників бойових дій за актуальною та затребуваною сьогодні спеціальністю «Кібербезпека», що фінансуватиметься за рахунок бюджетних коштів спільно з Міжнародним фондом соціальної адаптації на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Професійна перепідготовка передбачає 500 академічних годин, із них 375 годин практичної роботи, що включають такі дисципліни:

  • сучасні інформаційні системи;
  • розробка, захист Web-ресурсів і додатків;
  • технічні засоби охоронних об’єктів;
  • програмні та технічні засоби захисту інформації;
  • основи інформаційної безпеки та кібероборони.

Навчання 16 слухачів фінансує Мінветеранів за кошти державної програми КПКВК 1501040. Заходи із соціальної адаптації (психологічна, правова адаптація, сприяння в працевлаштуванні або відкритті власного бізнесу) фінансує проєкт «Норвегія–Україна» та реалізує Громадська організація «Центр громадської освіти». Налагодженню ефективної співпраці сприяв регіональний представник Мінветеранів у Волинській області Андрій Омельчук. Бажаємо учасникам натхнення й успіхів у засвоєнні доволі цікавого трьохмісячного курсу навчання.

На сьогоні співфінансування з державного бюджету за програмою КПКВК 1501040 реалізується лише у двох областях: Дніпропетровській і Волинській.

 

Leave a Comment