Волинь Новини

На Волині завідуюча дитсадком побила жінку палицею

У Рожищенському районі завідуюча дитсадком села Уляники побила жінку через дітей. Про це йдеться у вироку Рожищенського районного суду Волинської області.

У лютому 2020 року близько 18 години завідуюча комунальним закладом «Заклад дошкільної освіти села Уляники» Копачівської сільської ради побила жінку дерев’яною палицею. Вона нанесла їй удари в шию, ліве передпліччя та ноги, в результаті чого та отримала садна та синці.

Свою провину у побитті волинянка не визнала, однак розповіла, що у день інциденту ввечері вона з іншими людьми шукала малолотніх дітей, яких з садочку забрала потерпіла. Згодом вони знайшли їх у будинку, де і відбувся конфлікт з потерпілою. Як зазначила жінка, яку побили, щр дійсно між нею та завідуючою садочком виник конфлікт стосовно дітей, у ході якого та побила її дерев’яною палицею.

За словами свідків, у день побиття потерпіла повернулася додому та повідомила про інцидент. Експерт суду розповіла, що вона особисто оглядала жінку, яку побили, на тілі якої були виявлені тілесні ушкодження.

Згодом потерпіла звернулася у поліцію та написала заяву про вчинення кримінального правопорушення.

Відомо, що волинянка, яка побила жінку дерев’яною палицею, уродженка села Тоболи Камінь-Каширського району, має вищу освіту та завідуюча комунальним закладом «Заклад дошкільної освіти села Уляники» Копачівської сільської ради.

Суд призначив їй покарання у виді штрафу, що становить 850 гривень та відшкодування моральної школи потерпілій у сумі 10 000 гривень.

Leave a Comment