Волинь Новини

Луцькраду просять перевірити магазин, який торгує алкоголем біля школи

Посадовців Луцькради просять перевірити дотримання рішення Прошу перевірити дотримання рішення щодо продажу алкогольних напоїв в радіусі 100 метрів від закладів освіти.

Відповідне звернення направив депутат Андрій Білан.

Нещодавно «ВолиньUA» інформували про те, що поряд із школою №9 та гуртожитком СНУ функціонує магазин з продажу алкогольних напоїв.

У Луцьку діє рішення, від 20.04.2011 №9/23 «Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів» з метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів заборонено продаж алкогольних напоїв в об’єктах торгівлі (крім закладів ресторанного господарства) розміщених в радіусі 100 метрів від головного входу в приміщення загальноосвітніх навчальних закладів.

Депутат Андрій Білан просить відділ муніципальної дружини міської ради та управління розвитку підприємництва та реклами в межах своїх повноважень здійснити перевірку закладу, який знаходиться по вулиці Потапова, поблизу із 9-ю школою та Лабораторним корпусу та грутожитку СНУ.

На прилавках магазину «Улюблений» серед продуктів, розміщені алкогольні товари. Хоча даний заклад себе більш позиціонує, як місце з продажу м’ясних продуктів.

Leave a Comment