Новини

Коронавірус у дітей: лікарка назвала симптоми COVID-19

Як відомо, симптоми початку коронавірусної хвороби – дуже різноманітні. Для COVID-19 характерні не лише підвищена температура та кашель, а й шлунково-кишкові розлади.

Про це розповіла медична директорка Чернігівської обласної дитячої лікарні Ольга Іванова, пише “Суспільне”, передає Молодий Буковинець.

“Це не тільки підвищення температури, не тільки респіраторні синдроми – задишка і все інше. Багато дітей, які надходять до інфекційного відділення, як кишкові хворі, а потім під час обстеженні з’ясовується, що це насправді був “ковід”, – розповіла Ольга Іванова.

Лікарка радить батькам, які помітили симптоми таких розладів у дітей, робити тести на коронавірус, адже діти також важко хворіють на COVID-19.

“Зараз є такий термін як “довготривалий ковід”, або “постковідний синдром”. Найбільш небезпечний – “мультисистемний запальний синдром”, яким хворіють діти, і хворіють тоді, коли вірус вони вже не виділяють. Діти важкі, дуже висока лихоманка, у них уражуються фактично всі органи і системи – легенева, серцева система, нирки, центральна нервова система. Дуже тяжкі висипання. Щоб батьки не думали, що якщо це дитина, то вона тільки легко хворіє на COVID-19″, – сказала фазівчиня.

 

Leave a Comment