Новини

Головний санлікар України Віктор Ляшко захворів коронавірусом після вакцинації

Стало відомо, що головний санітарний лікар України Віктор Ляшко захворів на COVID-19.

При цьому чоловік десь тиждень тому вакцинувався від коронавірусу за допомогою CoviShield. Про це він повідомив особисто на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Ляшко зазначив, що отримав позитивний ПЛР-тест на COVID-19, і потрапив у період, коли імунітет від щеплення ще не повністю сформований, – передає Знай юа. 

 

Віктор Ляшко / скріншот з відео

Віктор Ляшко / скріншот з відео

 

 

“Як показує аналіз даних клінічних досліджень, ефективність вакцини після одноразової стандартної дози становить 76% з 22 по 90 день. Рівень антитіл зберігається протягом цього періоду з мінімальним зниженням. У мене був тільки 13 день після щеплення, коли з’явилися симптоми, тому зрада скасовується. Але я впевнений, що саме завдяки вакцинації перебіг хвороби пройде без ускладнень і незабаром зможу повернутися до роботи!”, – йдеться в публікації.

 

 

Санітарний лікар також додав, що вакцини розроблені і протестовані, в першу чергу, на лікування перебігу захворюваності без ускладнень. Тому, якщо у вас присутні симптоми, потрібно звертатися до лікаря і проводити діагностику.

Зараз Віктор Ляшко перебуває на лікарняному. Він пошкодував читачів Facebook, адже останнім часом багато новин про відсторонення Дубинського.

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment