Новини

Скандальна стоматологиня, яка била дітей об кушетку, продовжує приймати пацієнтів (ВІДЕО)

У Рівному скандальна лікарка, яка штурхала дітей і била їх об кушетку, продовжує працювати і далі. Кабінет лікарки відчинений і ведеться приймання пацієнтів.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив рівненський журналіст Володимир Миколайчук.

“Вона таки працює. Скандальна стоматологія, власницю якої підозрюють в жорстокому поводженні з дітьми, відчинена. На прийманні є пацієнти. І навіщо дозвіл від Міністерства охорони здоров’я?”, – написав журналіст.

Нагадаємо, що у Рівному п’ятеро батьків написали заяви до поліції стосовно застосування стоматологинею фізичного насильства відносно їхніх дітей. Поліція відкрила кримінальне провадження за неналежне виконання медичним професійних обов’язків  та за нанесення легких тілесних ушкоджень.

Також виявилося, що лікарка працювала без необхідного дозволу на провадження практики за спеціальністю “дитяча стоматологія”.

Не анестезією, а ляпасом.

Саме так знеболювала горе стоматолог Інна Кравчук своїх маленьких пацієнтів. Відео знущань над дітьми, що з’явилося в Мережі, викликало шквал обурення. І це не дивно, адже це беззаперечний акт насилля і такі дії мають отримати відповідну реакцію у представників правоохоронних органів. Сама лікар продовжує стверджувати, що вела себе професійно і дякує за підтримку. А за таку увагу з боку ЗМІ прокоментувала, що на неї “найшла несподівана хвиля популярності”.

Деталі жахливого скандалу – у сюжеті  ТУТ. 

Leave a Comment