Важливо Волинь Новини

Суд скасував дозвіл на будівництво «багатоповерхівок Були-Петрочука» у Луцьку

Волинський окружний адміністративний суд, задоволивши позов Луцької місцевої прокуратури, визнав протиправними дії управління містобудування та архітектури Луцької міської ради і скасував видачу містобудівних умов та обмежень для проектування будівництва багатоповерхівок на вулиці Рівненській, 119, у Луцьку.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Йдеться про ділянку площею майже у 2 гектари, що належить скандальновідомій фірмі ТОВ «Житловий квартал». Ділянка на Рівненській, 119, відноситься до території інженерних споруд, промислових та комунальних підприємств, в межах якої допускається розміщення гаражів, автостоянок, транспортних споруд, підприємств побутового обслуговування, офісів, контор різних фірм, компаній, організацій, тощо, але аж ніяк не розташування багатоповерхових житлових будинків.

Нагадаємо, що 26 липня 2017-го року на сесії Луцької міської ради депутати проголосували за надання ТОВ «Житловий квартал» дозволу на відведення земельної ділянки для будівництва житлового комплексу на вулиці Рівненській, 119, де були теплиці колишнього комунального підприємства «Зелене господарство Луцька». Саме їх компанія і викупила за близько 2,6 мільйона гривень. Із викупом теплиць фірма отримала і першочергове право на оренду земельної ділянки під ними. Згодом з’ясували, що компанія пов’язана із ексдепутатом Луцької міської ради Сергієм Булою та ексзаступником міського голови Костянтином Петрочуком.


Прокурори з’ясували, що містобудівні умови та обмеження видані забудовнику на підставі детального плану території житлового кварталу, який суперечив генеральному плану Луцька та плану зонування території міста.

Відтак, оскільки рішення органу місцевого самоврядування про затвердження детального плану території визнане протиправним, то і видані на його підставі містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки є також незаконними – довели у суді прокурори.

Суд задоволив позов прокуратури, відтак незаконну забудову Луцька вкотре упереджено.

Leave a Comment