Волинь Новини

Порахували вартість опалення для лучан за лютий

ДКП «Луцьктепло» провело нарахування за послугу з постачання теплової енергії в лютому 2021 року згідно діючих двоставкових тарифів.

Про це інформують у пресслужбі комунального підприємства.

Чинний у розрахунковому місяці базовий розмір умовно-змінної частини тарифу на послугу з постачання теплової енергії, затверджений рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 01.02.2021 №52-1, для абонентів житлових будинків Реєстру І становить 1277,49 грн/Гкал у місяць, для абонентів Реєстру ІІ – 1326,59 грн/Гкал у місяць, для абонентів Реєстру ІІІ – 1307,74 грн/Гкал у місяць. Для абонентів Реєстру IV розмір умовно-змінної частини тарифу є різним для кожного окремого будинку, обладнаного системою автономного опалення.

Середня фактична температура зовнішнього повітря у лютому 2021 року визначена як середньозважений показник на підставі офіційних даних Волинського обласного центру з гідрометеорології склала -3,81ºС (середньодобова розрахункова температура зовнішнього повітря, яка врахована в тарифі – +1,74ºС).

Так, для споживачів Реєстру І, з врахуванням температурного коефіцієнту, для будинків без приладів комерційного обліку теплової енергії нарахування становить 41,10 грн/м2 опалювальної площі.

Для споживачів Реєстру ІІ, з врахуванням температурного коефіцієнту, для будинків без приладів комерційного обліку теплової енергії нарахування становить 32,51 грн/м2 опалювальної площі.

Для споживачів Реєстру ІІІ, з врахуванням температурного коефіцієнту, для будинків без приладів комерційного обліку теплової енергії нарахування становить 34,00 грн/м2 опалювальної площі.

Окрім того, розмір умовно-постійної частини двоставкового тарифу на послугу з постачання теплової енергії, затверджений рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 01.02.2021 №52-1, є індивідуальним для кожного житлового будинку та зафіксований у відповідних Реєстрах І – IV, і нараховується виходячи з опалювальної площі квартири.

Для порівняння, за умови продовження дії одноставкового тарифу, нарахування за послугу з централізованого опалення для всіх споживачів категорії населення в лютому 2021 року становило б 55,93 грн/м2 опалювальної площі для будинків без комерційних приладів обліку теплової енергії.

Leave a Comment