Важливо Новини

Скандал з поліцейськими у Польщі: «Не влаштовує Польща — їдь в Україну!». Відео

В мережі розгорівся скандал і палка дискусія. А все — через відео, яке опублікували в мережі.

На ньому видно, як правоохоронці в Жешуві затримали українця з польським громадянством, бо той не вдягнув маску, їдучи на велосипеді.

Відеоролик був опублікований на ютубі і набув розголосу, особливо після того, як його почали поширювати польські ЗМІ. Лише за одну добу відеоряд встигло переглянути майже 100 тисяч користувачів, пише inPoland.

Як видно на відео, українця затримали співробітники поліції.

Хлопець почав знімати відео затримання на телефон. Починається ролик словами одного з двох поліцейських: «Якщо наша країна тебе не влаштовує, то можеш їхати в Україну» (“Jak nie odpowiada ci nasz kraj, to możesz jechać na Ukrainę”), — каже офіцер українцю. Обурений расистською поведінкою, той вульгарно відповідає: «Що ти городиш?» (“Co ty pierdolisz?”).

Далі між учасниками події почалася словесна перепалка. Поліцейський та українець звертались один до одного на “ти”, обмінювались тим, хто скільки класів школи закінчив і тим, що як уряд Польщі дасть указ носити відро на голові, то його треба буде носити. Зрештою, все це добре видно і чути на відео.

Штрафний квиток правопорушник так і не прийняв і повідомив про те, що справу буде скеровано до суду. «Замість того, щоб допомагати людям, ви створюєте проблеми», — підсумував розмову велосипедист.

Ситуація тут взагалі не про маски, а у відношення польської поліції до людей”, — йдеться у відеоролику.

Leave a Comment